menu MENU

O nas

GoBest to firma, w skład której wchodzą biuro konstrukcyjne i zakład produkcyjny działające na terenie Poznania. Nieprzerwalnie od 1992 roku podejmujemy się projektowania i wykonawstwa linii produkcyjnych (ich modernizacji, oraz przystosowywania do aktualnych potrzeb), oraz konstrukcji maszyn według powierzonych projektów. Wieloletnie doświadczenie na rynku projektowym i produkcyjnym pozawala nam na umiejętne wykorzystanie technik wykonawczych, zarówno tych tradycyjnych jak i najnowocześniejszych technologii. Nie boimy się wyzwań – stawiamy na rozwój nie tylko naszej firmy, ale i całej branży, co staramy się zrealizować poprzez pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami wraz ze współpracą z licznymi instytutami badawczymi z całej Polski. Podejmujemy się tego, gdyż uważamy, że nasz Klient zasługuje na najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne oraz usługi najwyższej jakości. W kontaktach dążymy do budowania relacji opierających się na pełnym zrozumieniu, zaangażowaniu i usatysfakcjonowaniu naszych odbiorców przez oferowanie kompleksowej obsługi i pomocy w zakresie doradztwa i serwisu.

Swoim klientom proponujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie urządzeń dla przemysłu spożywczego. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu linii do produkcji m.in. makaronu walcowanego, tłoczonego, gniazd makaronowych, linie do herbaty granulowanej, suszarnie oraz inne urządzenia przemysłowe. Nasze maszyny realizują pełen cykl produkcyjny, począwszy od dozowania i mieszania produktów, poprzez proces pasteryzacji, suszenia, do pakowania końcowego produktu włącznie. Nadzorujemy przebieg inwestycji na każdym jej etapie, od koncepcji do momentu rozruchu linii, oferując pełne doradztwo techniczne.

Możemy się poszczycić wysoko wykwalifikowaną, multidyscyplinarną kadrą zarówno w naszym biurze konstrukcyjnym jak i zakładzie produkcyjnym, której bogate doświadczenie i wiedza jest podstawą naszej działalności. Nasz zespół ma do dyspozycji rozbudowane zaplecze narzędziowe, oraz najnowsze aplikacje służące do projektowania, co przekłada się na profesjonalizm i gwarancję wysokiej jakości usług, oraz bezpieczeństwo i skuteczność Państwa inwestycji.

Przez ponad 25 lat naszej działalności udało nam się zdobyć grono zadowolonych klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem i zlecają naszej firmie realizację kolejnych projektów. Owocność naszej współpracy objawia się w formie udzielanych nam referencji .

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem ofert projektowych i wykonawczych.

Formularz kontaktowy